Spel!

Spel! is een uitgave van Ducosim, de Landelijke Spellenvereniging. Dit blad heeft voor zowel de beginnende als de gevorderde spelliefhebbers recensies over nieuw verschenen spellen, achtergrondinformatie, interviews en meer.

Bovendien komen alle genres aan bod: van wargames tot bordspellen.

Spel! verschijnt 4 keer per jaar. De redactie van Spel! bestaat uit een flink aantal redacteuren, elk met hun eigen specialisme.

Op deze pagina vind je alles over ons super leuke blad.

Mocht je iets niet kunnen vinden, vraag het dan gerust!

De meest recente Spel! cover

De reactie

Hoofdredacteur

Niek Ederveen

Johan van Eindhovenstraat 14
5611TL Eindhoven
06 284 216 19
spel@ducosim.nl

Eindredacteur

Mariska Burger-Kuiper

Hertenstraat 10
3817WL Amersfoort
033 445 13 63
eindredactie@ducosim.nl

Bordspellen

Hans van Halteren

bordspellen@ducosim.nl

Bordwargames

Hans Korting

historischewargames@ducosim.nl

Rollenspellen

Niek Ederveen a.i.

rollenspellen@ducosim.nl

Miniaturenwargames

Stephan Huijzer

minuaturenwargames@ducosim.nl

Verzamelspellen

Marcel van Ravensberg

ccg@ducosim.nl

Foto’s

Henk Rolleman

henk.rolleman@gmail.com

Spellenbeurzen

Niek Ederveen a.i.

spellenbeurzen@ducosim.nl

Spellenkaarten

Han Heidema

han@ducosim.nl

Website

Maurice Strubel

webmaster@ducosim.nl

Adverteren?

Heb je interesse om met je bedrijf te adverteren in Spel!?

Vul dan het formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met je op over de mogelijkheden en de investering.